+420 774 591 719

Umělá tráva

UMĚLÁ TRÁVA

TYPY SPORTOVNÍCH POVRCHŮ

Výška povrchu:10 – 15 mm - tenisová hřiště
15 - 20 mm - víceúčelová hřiště
40 - 60 mm - pro fotbalová hřiště

Základní pokladTerén
Drenáž
Asfalotvý koberec
Polyuretanový povrch

Univerzální umělý povrch pro široké spektrum využití, nebo speciálně přizpůsoben jednomu sportu. Sportovní umělý trávník jde využít mnoha směry. Osazení umělou trávou nevyžaduje šložitou přípravu terénu a tak i s poměrně nízkou cenou samotného povrchu patrí k povrchům nízko nákladovým, s údržbou je nutné počítat a při častém používání se jeho životnost krátí. Povrch lze používat celoročně.

REFERENCE - REALIZACE


DETIL

TYPY SPORTOVNÍCH POVRCHŮ

Umělá tráva bezzásypová

Jedná se o nejkvalitnější, ale taky finančně nejnáročnější typ umělého trávníku. Skvěle se hodí na golfová hřiště a na fotbal, své míst si dokáže najít i v interiéru.

Umělá tráva pro fotbal

Speciální tráva určená pro fotbalové trávníky, je hojně využíváná pro tréninkové trávníky a menší fotbalová hřiště, pro její stálé vlastnosti se používá jako náhrada za přírodní trávu hlavně v zimních měsícíh nebo při zasychání trávy v letních měsících.

Umělá se vsypem

Tento typ povrchu je určen především pro tenisové a multifunkční hřiště, svou charakteristikou má nejrychleší odskok míče, tudíž je i hra na tomto povrchu rychlá. Trávník se vsypem z křemičitého písku se vyznačuje nížžší délkou vlasu.