+420 774 591 719

Multifunkční hřiště

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

Provádíme výstavbu i rekonstrukce vícučelových hřišť a sporotvních areálů. S ohledem na váš finační rozpočet vám narhneme víceúčelové hřiště přesně dle vašich požadavků. U výstavby multifunkčních hřišť klademe důraz na jednoduché přizpusobení hře, tedy jednoduché postavení tenisvé sítě na tenis nebo nohejbal, dostatečné oploecní pro basketbal, ukotvení branek pro fobal atd. Celeé hřište je vždy navženo s ohledem na dlouhou životnost. Povrch multifunkčního hřiště může být buď EPDM tartan ebo umělá tráva. Díky barevným variatam povrchu a použití odlišných barevných čar lze z jednoho prostoru vytvořit několik různých hřišť pro celou řadu sportů.

EPDM TARTAN A UMĚLÁ TRÁVA

TYPY SPORTOVNÍCH POVRCHŮ

Umělá tráva
Umělý trávník s vyspem, umělá tráva bezzásypová

Umělý trávník se používá jako náhrada přírodního trávníku jako sportovního povrchu především tedy pro tenisové a fotbalové povrhcy, ale také místo antukových a asfaltových ploch, dobře slouží i do interierévých prostorů jako dekorace nebo dolněk.

 • Výška povrchu: 10 – 60 mm
 • Základní barvy: Zelená, modrá, červená
 • Detail povrchu
  EPDM Tartan
  Polyuretanový typ povrchu

  EPDM Tartan je pružný sportovní povrch, s širokým okruhem použití (altetické dráhy, tenisové kurty, multifunkční hřiště). Je to velmi elastický, propustný sportovní povrch. Nízkonákladový povrch s dlouholetou životností a minimálním servisem.

 • Výška povrchu: 10 – 20 mm
 • Základní barvy: Zelená, modrá, červená, žlutá, černá, šedá
 • Detail povrchu