+420 774 591 719

Tenisové kurty

TENISOVÉ KURTY

TENISOVÉ KURTY

Provádíme výstavbu tenisových kurtů. Povrchy kurtu mohou být buď z umělého trávníku nebo z tartanu, každý z nich umožňuje jinou rychlost hry díky rozdílené výšce a rychlosti odrazu míče. Výstavba tenisového kurtu v přetlakové hale ssebou nese určité techncké omezení. Nedoporučujeme použití antukového povrchu z důvodu výsoké naročnosti na údržbu, prášení v uzavřením prostoru pod tlakem a kropení povrchu vodou. V hale stoupá vlhkost a voda kondezuje což je nepříjemné pro hráče a stoupjí také náklady na udržbu povrhu a haly. Pro přetlakové haly doporučujeme používat umělou trávu nebo EPDM povrchy, které jsou téměř bezúdržbové.

EPDM TARTAN A UMĚLÁ TRÁVA

TYPY SPORTOVNÍCH POVRCHŮ

Umělá tráva
Umělý trávník s vyspem, umělá tráva bezzásypová

Umělý trávník se používá jako náhrada přírodního trávníku jako sportovního povrchu především tedy pro tenisové a fotbalové povrhcy, ale také místo antukových a asfaltových ploch, dobře slouží i do interierévých prostorů jako dekorace nebo dolněk.

 • Výška povrchu: 10 – 60 mm
 • Základní barvy: Zelená, modrá, červená
 • Detail povrchu
  EPDM Tartan
  Polyuretanový typ povrchu

  EPDM Tartan je pružný sportovní povrch, s širokým okruhem použití (altetické dráhy, tenisové kurty, multifunkční hřiště). Je to velmi elastický, propustný sportovní povrch. Nízkonákladový povrch s dlouholetou životností a minimálním servisem.

 • Výška povrchu: 10 – 20 mm
 • Základní barvy: Zelená, modrá, červená, žlutá, černá, šedá
 • Detail povrchu